top of page

אמטיסט-אחלמה

נקראת גם 'אחלמה' אחת מאבני החושן של הכוהן הגדול.

אבן של טיהור, הגנה, חיבור אלוהי, שחרור אנרגטי ושחרור מהתמכרויות.

מקושרת לאלמנט הרוח ומתקשרת עם צ'אקרות גבוהות אך ניתן לעבוד איתה על כלל המערכת האנרגטית.

אמטיסט מקושרת למשפחת הקוורץ, היא בעצם קוורץ סגול ומה שמעניק לה את הצבע הסגול הוא צמיחת הקוורץ ביחד עם המנרלים ברזל ואלומניום. 

היא מגיעה בעיקר מברזיל, בוליביה, מקסיקו, אפריקה, רוסיה, קנדה, ארה"ב ואירופה.

עוד משחר ההיסטוריה היתה אחת האבנים המוכרות ואחת מהאבנים שמאוד העריכו. אחת מאבני החושן של הכוהן הגדול, האבן התשיעית.

במיצרים העתיקה נהגו ליצור ביחד איתה כתרים, שרביטים, קמעות טבעות ועוד...

היוונים והרומאים מאוד העריכו אותה בזכות היופי והסגולות שלה.

השם אמטיסט ביוונית פרושו "לא שיכור"  היוונים נהגו לשתות יין בכוסות אמטיסט מכוון שהיא מבטלת את השפעת שכרון החושים. בנוסף הם האמינו שהיא מבטלת כעסים, קנאה ותסכול.

השם שלה מקושר גם לחופש, כנות, חוכמה, אהבה ושקט פנימי.

בכל הספרות הבנלאומית היא מוזכרת כאבן שמאפשרת ותומכת לשחרר התמכריות, הפסקת עישון, צריכת אלכוהול, צריכת סוכר ועוד... וזאת בשל היכולת שלה לחבר את האדם למקור האתגר ולשחרר כל אנרגיה תקועה. נרחיב בהמשך המאמר.

אמטיסט עוזרת לשחרר כל אנרגיה תקועה והרי כבר למדנו שהכל אנרגיה ולהכל תדרים ורטטים. 

כל אנרגיה שאינה מיטיבה עם האדם, מחלה, כאבים ולא רק כאבי ראש, פרדיגמות, כבלים אנרגטיים, מטענים קרמתיים, חרדות, התמכרויות וכו ..

האמטיסט פועלת כמו הלהבה הסגולה הידועה מסיפוריו של סנט ג'רמיין שמטהרת אנרגיות, משחררת אנרגיות תקועות ושאינן מייטיבות ושוב הכל זה אנרגיה. הרטט העדין שלה מרחיב את השדה האלקטרומגנטי של האדם ובכך היא יוצרת שדה הגנה עוצמתי.

בניגוד למה שכותבים עליה בארץ, הספרות הבינלאומית ומורים בינלאומיים ממליצים עליה לילדים וילדים בדרך כלל נמשכים אליה מכוון שצ'אקרת העין השלישית שלהם פתוחה והיא בעצם מאזנת אותה ומגנה על השדה האלקטרומגנטי שלהם.

בנוסף היא מומלצת לאנשי טיפול, פסיכולוגים, מורים, לאנשים שסובלים מחרדות, התמכרויות ומחלות. בהנחה של כדור או מושבה במרחב היא תשמור על מרחב הטיפול/ הריפוי נקי ומאוזן.

בעבודה איתה על הגוף או ענידה שלה היא תשמור על המרחב הפנימי, על איזון ועל שדה אלקטרומגנטי נקי ורחב.

אמטיסט מקושרת לאלמנט הרוח, אלמנט הרוח שמרחיב את התודעה, את היכולות האינטואיטיביות, הנפשיות וההבנה הקוגנטיבית.

אמטיסט מצויינת לתרגול מדיטציה, היא תתמוך בכניסה למצב מדיטטיבי, בזמן עבודה רוחנית היא יוצרת סביב האדם שדה אור שמאפשר לאדם להשאר מרוכז בזמן קבלת מסרים, הבנה ברורה וגבוהה של מסרים. היא מאפשרת לאדם לקבל החלטות מדוייקות עבורו מתוך חיבור להדרכות הגבוהות והבנה רוחנית ולא מתוך הרגש.

 היא מגרה את המוח ומשפרת את תפקוד המוח, היא נחשבת למרגיעה ומאזנת מכוון שהיא מעצימה את המערכת הפראסימפטטית.

 בעבודה על התמכריות וריפוי היא עוזרת לאדם להבין את שורש המחלה, את הדפוסים, התנהגויות וכו... שיצרו את חוסר האיזון שיצר את "האתגר" ( מחלה, התמכרות, כאב וכו...) בשל יכולתה לאפשר לאדם להגיע למצב של בהירות.

היא מלמדת את האדם לקחת אחריות על החיים שלו, על המציאות ולשחרר כל אנרגיה שאינה משרתת ומיטיבה עימו תוך כדי חיזוק מערכת היחסים שלו עם הבריאה עם ההבנה שהוא בעצמו יצור אלוהי.

האמטיסט עוזרת במצבים של טינטון, הפרעות עיצביות, חוסר איזון במוח. היא מחזקת את מערכת הדם ע"י זה שהיא תומכת בחמצון הדם וסילוק רעלים.

היא תקל על כל סוגי הכאבים וניתן להניח אותה בכל מקום שמרגיש ולא רק לכאבי ראש. 

שילובים מומלצים:

להתקפי חרדה היא מומלצת ביחד עם רוז קוורץ, ג'ספר אדומה, לפידולייט ודיאנייט.

להגנה רוחנית מומלץ לשלב אותה עם מולדובייט, המולדובייט תעלה את התדר כך שתדרים נמוכים לא יצליחו להדהד והאמטיסט תיצור בועת אור של הגנה. לטיפול בהתמכרויות בת הזוג המושלמת היא סוג'לייט ולהגנה היא תעבוד בצורה עוצמתית עם טורמלין שחורה, אובסידאן, ג'ט, סמוקי וזהב המרפאים( מגנטייט ופיריט ).

בקורס ריפוי קריסטלי היא אחת מאבני המערכים החשובות ביותר שאנחנו לומדים בקורס..

נמסטה🧘‍♀️

bottom of page